Як потрібно дарувати квіти?
      Суворих правил, кому які квіти дарувати, немає. Але для кожної дівчини вигляд подарованого букета має неабияке значення. Велику роль відіграє навіть його колір. Даруючи квіти своїм коханим, пам’ятайте і про їхню символіку, адже кожна квітка несе в собі щось неповторне. Наприклад, червона троянда символізує кохання, свободу, пристрасть. Ця ж квітка жовтого кольору свідчитиме про зраду, сумнів у щирості кохання. Якщо ви хочете виявити ніжність і сором’язливість, даруйте блакитні фіалки або проліски. Білі лілії є ознакою чистоти, надії та невинності (чудова нагода показати себе „білим і пухнастим”). Конвалії символізують приховане кохання, щастя, яке повернулось. Хочете натякнути на те, що не розумієте свою другу половинку, - даруйте лаванду, якщо ж навпаки — орхідеї.

           Даруючи квіти, важливо дотримуватися квіткового етикету. Їх потрібно вибирати дуже ретельно, завжди враховувати, кому і з якої нагоди даруєте. Те, що добре для одного, може зовсім не підходити для іншого.

          Перше, що треба пам'ятати, вибираючи квіти в подарунок, — їх потрібно підносити зрізаними. Квіти у горщиках можна дарувати тільки найближчим родичам або людям похилого віку, які трепетно ставляться до кімнатних рослин. Можна також дарувати скромні лісові, польові або лугові букети, тільки більш доречними вони будуть у звичайні дні, а не у дні ювілеїв або святкових урочистих прийомів.

          Ніжні мініатюрні букети фіалок, конвалій або пролісків найкраще пасують жінці. Чоловікові ж рекомендується дарувати гладіолуси, хризантеми або півонії. Ніжно-рожеві й блакитні квіти підійдуть юним дівчатам, а квіти яскраво-червоного, жовтого або синього кольору — людям похилого віку.

           Наприклад, етикет не дозволяє дарувати юній дівчині або одруженій жінці червоні троянди — символ пристрасті. Молодятам не прийнято дарувати гортензії й айстри, червоні троянди і гвоздики.

           Але хочеться нагадати, що будь-який букет, подарований  із любов'ю, навіть якщо він складається з однієї-єдиної гвоздики або весняного тюльпана, значить часом набагато більше, ніж величезний розкішний букет, який важко втримати в руках.