Як доглядати за метеликами:


Чим годувати метеликів?
Процес годівлі досить простий.  Майже в кожній оселі знайдеться мед або цукор. Достатньо розвести чайну ложку меду (цукру) в десяти чайних ложках води. І трішки сиропу вилити на блюдце.

Як годувати?
При годівлі потрібно бути акуратним, оскільки метелик є тендітним і легко ранимим. Найкраще акуратно взятися пальцями максимально близько до основ крил, піднести до розчину меду або сиропу. Так як в природних умовах метелики харчуються квітковим нектаром, який має інший аромат, йому необхідно розмотати хоботок зубочисткою та вмокнути його в сироп, щоб метелик розпробував та почав їсти самостійно. Як тільки метелик опустив хоботок і почав їсти (це буде видно за рухом хоботка) - можна його відпустити (залишити на пальці, ложці, ручці чи олівці). Час годівлі займає від двох до десяти хвилин. Як тільки Ваш метелик нап'ється, він сам зверне хоботок і полетить від годівниці.

Коли годувати?
Спостерігайте за своїм метеликом, в залежності від того, наскільки активно він себе веде - достатньо його годувати раз на день.

Якщо метелик не хоче їсти, не впадайте у відчай. Можливо він ще не голодний. На наступний день його буде набагато легше вмовити.

Все прекрасне, на жаль, з часом зникає. Так і метелик - може прожити у Вас як 3-7 днів, так і всі три тижні при правильному поводженні та догляді. Вдень ці створіння люблять бути у найкращих місцях біля вікна на світлі, найчастіше це штори, на яких вони дуже ефектно виглядають. А ввечері вони влаштовуються біля штучних джерел світла, створюючи романтичну обстановку. В будь-якому разі, як і всі тендітні створіння, метелики люблять світло і тепло, а, отже, тривалість життя Вашого домашнього улюбленця залежатиме тільки від Вас.