Питання про метеликів та відповіді на них


Чи всі види метеликів придатні для "живого салюту"?

Великі метелики ефектніше виглядають, а менші спритно літають. Тому для феєрверку добре поєднувати різних метеликів. 

Якщо я хочу замовити метеликів для певної події - за скільки днів потрібно розміщати замовлення?
У нас завжди є запас метеликів, але якщо у Вас віповідальна подія, то, будь-ласка, робіть замовлення не пізніше як за 2 тижні, для того щоб ми змогли виростити потрібну кількість метеликів відпвідного виду.

Ви допомагаєте випускати метеликів?
Метеликів доставляють кожного в окремій упаковці. Потім їх слід помістити у загальну коробку (безпосередньо перед запуском, щоб вони не пошкодили крила один одному). Після відкриття коробки метеликів слід підкинути вверх, так щоб вони полетіли. Запуск феєрверку нашим спеціалістом відбувається за окрему плату.

Які сценарії випуску метеликів можливі на урочистостях?
Існує два сценарії випуску метеликів - "Живого салюту". Масовий випуск - метелики розміщаються у велику коробку. В обговорений наперед момент коробка відкривається і з неї вилітає "хмара" метеликів. Другий сценарій - індивідуальний випуск. Кожен метелик розміщається в гарний об'ємний конверт, перев'язаний святковою стрічкою. Ці конверти роздають гостям. Всі гості відкривають свої конверти у визначений час. Метелики вилітають з різних місць залу.

І який сценарій краще вибрати?
Кожний вирішує сам, який сценарій йому більше подобається. У випадку масового випуску - Ви даруєте деякий сюрприз гостям, але метеликів ми рекомендуємо замовляти по 1 штуці на кожного гостя. Індивідуальний випуск дозволяє гостям прийняти участь у грі. Гості отримують емоційний заряд "... ось мій полетів!". У випадку індивідуального запуску Ви можете давати конверт не кожному гостю, а кожній парі по конверту або тільки обраним гостям.

Що відбувається з метеликами після випуску?
Метелики розлітаються по бенкетному залі і продовжують тішити гостей. Метеликів дуже приваблюють джерела світла, живі квіти і люди в яскравому одязі. Після завершення урочистостей метеликів не складно зібрати. Кожного метелика можна розмістити у конверт і роздати гостям. При правильному догляді за метеликом він буде жити до 2-х тижнів.

На скільки зменшується тривалість життя метелика, який живе у неволі?
Існує статистика, що у природі, наприклад, зі 100 яєць papilio demodocus виросте тільки 2 метелики. Інші загинуть на різних стадіях розвитку метелика. Деякі гусениці погано харчувалися і не змогли перетворитися в лялечку, деякі метелики були занадто слабкими, щоб самостійно вийти з лялечки, деяких гусенець з'їли птахи і так далі. У метеликів, вирощених в неволі, статистика на користь метеликів. Не потрібно забувати, що метелик - це остання стадія розвитку цієї комахи. Він вже був яйцем, гусеницею, лялечкою і став метеликом. І в природі ці метелики живуть до 2-х тижнів.