Феєрверк з метеликів

Ще декілька років тому нікому і на думку б не спало робити феєрверк з живих метеликів. Сьогодні ж цю послугу можна замовити на весілля, корпоративну вечірку, ювілей чи просто для себе. Для таких екзотичних шоу метеликів вирощують на спеціальних фермах.

Для ефекту справжнього салюту потрібно не менше 15 різних метеликів. Рекомендується вкладати як великих так і маленьких метеликів. Звичайно, чим більший метелик тим ефектніше він виглядає, але не слід забувати, що менші метелики є більш рухливими. Тому таке їх поєднання гарантує вам та гостям море вражень та позитивних емоцій.

Красу феєрверку з метеликів важко описати словами. Древня індійська легенда говорить, що метелик - це душа, що попала в рай. Бог послав його на землю, щоб той передавав наші самі завітні мрії на небеса, після чого вони обов'язково здійсняться.

Перед тим як урочисто випускати салют потрібно усіх метеликів помістити в коробку. У кульмінаційний момент молода чи винуватець святкування знімає кришку коробки, і звідти з'являється чарівний феєрверк. Метелики направляться до вікон та інших джерел світла. Молодій у яскраво білому платті також буде важко уникнути їхньої уваги. 

Тропічні метелики, на відміну від звиклих для нас, є ручними. Молоді та гості можуть взяти їх на руки та зробити чудову фотосесію. Крім цього після випуску чарівні створіння будуть тиждень (а при доброму догляді і більше) тішити всіх своєю красою.